top of page

Gölbaşı Pedagog

Gölbaşı Pedagog

Gölbaşı'ndan arayan soran pedagog arayıp ulaşmak isteyen tanıdıklar ya da tanıdıkları vasıtasıyla duymuş olan danışanlarımız arayıp sormaktadır.Ofisinize nasıl gelebiliriz ulaşım nasıl diye sorular gelmektedir.Arayan danışanlara cevap olması adına böyle bir sayfa hazırlayalım dedik. Ankara Pedagog tavsiyesi veren dostlara teşekkürler.

Pedagog Okan Bal

Pedagog Okan Bal

Ofisiniz merkezi konumda olup Gazi iş merkezindedir.Gazi iş merkezi Maltepe pazarı ve Maya göz Hastanesi’nin bitişiğinde bulunmaktadır.Özel araç ve toplu taşıma ile ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Özel araçla gelmek isteyenler için ofisin bitişiğinde 2 adet otopark mevcuttur artı metroyla toplu taşıma ile gelmek isteyenler için Demirtepe Metro istasyonundan Gazi işmerkezi 550 metre yürüyerek ulaşılabilecek durumda.Sıhhıye Metro istasyonuna uzaklığımız ise 900 metre orasıda yürüme mesafesindedir.

Ankara Pedagog Adresi

Ankara Pedagog

Toplu taşıma ile Gölbaşı'ndan gelmek için Otobüse bindiğinizde Demirtepe Demirtepe otobüs durağına geliyorsunuz Demirtepe Demirtepe otobüs durağında indiğiniz zaman Gazi iş merkezi 500 metre civarında bir mesafe kalıyor yürüyerek gelebilirsiniz.

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinden Çankaya ilçesinde bulunan Gazi İş Merkezi'ne gitmek için aşağıdaki yönergeleri izleyebilirsiniz:

İlk olarak, Gölbaşı ilçesinde bulunan bir duraktan 442 veya 443 numaralı belediye otobüslerine binin.

Otobüsle Çankaya ilçesinde bulunan Güvenpark durağına kadar gidin.

Güvenpark'ta inip, Sıhhiye metro istasyonuna yürüyerek veya otobüsle giderek, Çankaya yönündeki metro hattına geçin.

Kızılay istasyonunda inin ve yürüyerek Gazi İş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak, Kızılay'da bulunan otobüs duraklarından birinden 169 veya 390 numaralı otobüsleri de kullanabilirsiniz.

Not: Bu yönergeler, toplu taşıma araçlarını kullanarak gidilecek en hızlı ve uygun rota olarak önerilir. Ancak, özel araç veya taksi ile farklı bir rota tercih edebilirsiniz.

Gölbaşı'ndan Otobüsile Gazi iş merkezinde Ankara Pedagog Okan Bal‘a ulaşabilirsiniz.

Toplu Taşıma ile Gazi iş Merkezi’ne ulaşmamız ortalama 1 Saat sürmektedir 1 Saat içerisinde Gölbaşı'ndançıktığınız zaman gazi iş merkezi’nde Sinerji Danışmanlık Pedagog Okan Bal‘a ulaşabilirsiniz

Gölbaşı'ndan Özel aracınızla Ankara Pedagog Ulaşmak için Maps Bu konuma tıklayarak gelebilirsiniz.

..

Uzm. Psk. Dan. Okan BAL

Uzman Psikolojik Danışman Okan Bal

Uzm. Psk. Dan. Okan BAL 1984 yılında Mersinin Anamur ilçesinde doğdu. Bozyazı Anadolu lisesinden mezun olduktan sonra 2003 yılında Çukurova Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümüne başladı. 2007 Yılında mezun olduktan sonra çalışma hayatına başlamıştır. 2010 Yılında Gaziantep Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümü Yüksek Lisansına Başladı. 2012 Yılında mezun olduktan sonra Uzmanlık Unvanını almıştır. Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifikası, Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası, Oyun Terapisi ve Wisc-r Zeka Testi Sertifikalarına Sahiptir. Ayrıca çocuk gelişimi ve çocuk psikolojisi, çocuk değerlendirme testleri, ergenlik ve ergenlik psikolojisi, anne baba eğitimi vermektedir. Öfke ve stres yönetimi, Sınav kaygısı, etkili iletişim, yeni test teknikleri, stres depresyon ve kaygı, okul uyum sorunları, kadına yönelik şiddet ve çözümleri vb. Konularında da eğitimlere katılmıştır.

Okan Bal ALDIĞI EĞİTİMLER

 1. Krize Müdahale-Psikolojik İlk Yardım Eğitimi,

 2. Bilişsel-Davranışçı Terapi Eğitimi,

 3. Çocuk Gelişimi ve Çocuk Psikolojisi,

 4. Rehberlikte Aile Müdahaleleri,

 5. Ergenlik ve Ergenlik Psikolojisi,

 6. Aile Danışmanlığı Sertifika Programı,

 7. Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu

 8. Okullarda İntihar Davranışının Önlenmesi Eğitimi,

 9. Kadına Yönelik Şiddet ve Çözümleri Eğitimi.

 10. Sınav Kaygısı ve Sınav Kaygısına Bilişsel Müdahaleler

 11. Etkili İletişim ve Yeni Ortamlarda Ben Eğitimi

 12. Diksiyon Eğitimi,

 13. Yeni Test Teknikleri Eğitimi,

Danışanlarımızın yazdığı Pedagog yorumlarına bakabilirsiniz.

Gölbaşı pedagog

Ankara Gölbaşı pedagog YOL TARİFİ


0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page