top of page

Haymana Pedagog

Haymana Pedagog

Haymana'dan arayan soran pedagog arayıp ulaşmak isteyen tanıdıklar ya da tanıdıkları vasıtasıyla duymuş olan veya internet Pedagog Yorumundan okuyup bize ulaşmak isteyen danışanlarımız arayıp sormaktadır.Ofisinize nasıl gelebiliriz ulaşım nasıl diye sorular gelmektedir.Arayan danışanlara cevap olması adına böyle bir sayfa hazırlayalım dedik. Ankara Pedagog tavsiyesi veren dostlara teşekkürler.

Pedagog Okan Bal

Pedagog Okan Bal

Ofisiniz merkezi konumda olup Gazi iş merkezindedir.Gazi iş merkezi Maltepe pazarı ve Maya göz Hastanesi’nin bitişiğinde bulunmaktadır.Özel araç ve toplu taşıma ile ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Özel araçla gelmek isteyenler için ofisin bitişiğinde 2 adet otopark mevcuttur artı metroyla toplu taşıma ile gelmek isteyenler için Demirtepe Metro istasyonundan Gazi işmerkezi 550 metre yürüyerek ulaşılabilecek durumda.Sıhhıye Metro istasyonuna uzaklığımız ise 900 metre orasıda yürüme mesafesindedir.

Ankara Pedagog Adresi

Ankara Pedagog

Ankara Haymana'dan Çankaya Gazi İş Merkezi Pedagog Okan Bal’a ulaşmanın birkaç yolu vardır.

Ankara'da Haymana'dan Çankaya Gazi İş Merkezi Pedagog Okan Bal'a gitmek için birkaç farklı ulaşım seçeneği mevcuttur. Bu seçenekler arasında otobüs, dolmuş, metro ve taksi gibi alternatifler bulunmaktadır.

Eğer otobüs kullanmayı tercih ederseniz, Haymana’dan hareket eden otobüsleri kullanabilirsiniz. Ankara otogarına geldiğinizde, 111 numaralı otobüse binerek Kızılay'a gitmelisiniz. Kızılay'dan sonra, ortalama 15-20 dakika içerisinde Gazi İş Merkezi'ne yürüme mesafesinde olan "Gazi Üniversitesi Kampüsü" durağına ulaşabilirsiniz.

Dolmuşlar da Haymana'dan Çankaya Gazi İş Merkezi'ne ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer seçenektir. Haymana dolmuşları, Kızılay'a kadar gidebilir. Kızılay'dan sonra, dolmuşlar Gazi Üniversitesi Kampüsü'ne kadar gidebilir.

Metro kullanmak da bir diğer alternatif olabilir. Haymana’dan metro istasyonuna gitmek için, öncelikle Sincan yönüne giden bir tren bulmanız gerekiyor. Sincan'a ulaştığınızda, Batıkent istasyonuna kadar olan hatta aktarma yaparak, Kızılay'a ulaşabilirsiniz. Kızılay'dan sonra, yürüme mesafesinde olan Gazi Üniversitesi Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

Son olarak, taksi kullanmak da seçenekler arasında yer almaktadır. Haymana'dan Çankaya Gazi İş Merkezi Pedagog Okan Bal'a taksiyle gitmek, diğer seçeneklere göre daha hızlı ve doğrudan bir yolculuk sağlayabilir. Ancak taksi fiyatları diğer seçeneklere göre daha yüksek olabilir.

Haymana'dan Gazi işmerkezi Pedagog Okan Bal‘a 1 Saat içinde ulaşabilirsiniz.

Gazi iş Merkezi’ne ulaşmamız ortalama bulunduğunuz konuma göre 79 km uzaklıktadır. 1 Saat içerisinde Haymana'dan çıktığınız zaman gazi iş merkezi’nde Sinerji Danışmanlık Pedagog Okan Bal‘a ulaşabilirsiniz

Altındağ’dan Özel aracınızla Ankara Pedagog Ulaşmak için Maps Bu konuma tıklayarak gelebilirsiniz.

..

Uzm. Psk. Dan. Okan BAL

Uzman Psikolojik Danışman Okan Bal

Uzm. Psk. Dan. Okan BAL 1984 yılında Mersinin Anamur ilçesinde doğdu. Bozyazı Anadolu lisesinden mezun olduktan sonra 2003 yılında Çukurova Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümüne başladı. 2007 Yılında mezun olduktan sonra çalışma hayatına başlamıştır. 2010 Yılında Gaziantep Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümü Yüksek Lisansına Başladı. 2012 Yılında mezun olduktan sonra Uzmanlık Unvanını almıştır. Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifikası, Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası, Oyun Terapisi ve Wisc-r Zeka Testi Sertifikalarına Sahiptir. Ayrıca çocuk gelişimi ve çocuk psikolojisi, çocuk değerlendirme testleri, ergenlik ve ergenlik psikolojisi, anne baba eğitimi vermektedir. Öfke ve stres yönetimi, Sınav kaygısı, etkili iletişim, yeni test teknikleri, stres depresyon ve kaygı, okul uyum sorunları, kadına yönelik şiddet ve çözümleri vb. Konularında da eğitimlere katılmıştır.

Okan Bal ALDIĞI EĞİTİMLER

 1. Krize Müdahale-Psikolojik İlk Yardım Eğitimi,

 2. Bilişsel-Davranışçı Terapi Eğitimi,

 3. Çocuk Gelişimi ve Çocuk Psikolojisi,

 4. Rehberlikte Aile Müdahaleleri,

 5. Ergenlik ve Ergenlik Psikolojisi,

 6. Aile Danışmanlığı Sertifika Programı,

 7. Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu

 8. Okullarda İntihar Davranışının Önlenmesi Eğitimi,

 9. Kadına Yönelik Şiddet ve Çözümleri Eğitimi.

 10. Sınav Kaygısı ve Sınav Kaygısına Bilişsel Müdahaleler

 11. Etkili İletişim ve Yeni Ortamlarda Ben Eğitimi

 12. Diksiyon Eğitimi,

 13. Yeni Test Teknikleri Eğitimi,

Danışanlarımızın yazdığı Pedagog yorumlarına bakabilirsiniz.

Haymana pedagog

Ankara Haymana pedagog YOL TARİFİ


0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page