top of page

Kızılay Pedagog

Kızılay Pedagog

Kızılay'dan arayan soran pedagog arayıp ulaşmak isteyen tanıdıklar ya da tanıdıkları vasıtasıyla duymuş olan danışanlarımız arayıp sormaktadır.Ofisinize nasıl gelebiliriz ulaşım nasıl diye sorular gelmektedir.Arayan danışanlara cevap olması adına böyle bir sayfa hazırlayalım dedik. Ankara Pedagog tavsiyesi veren dostlara teşekkürler.

Pedagog Okan Bal

Pedagog Okan Bal

Ofisiniz merkezi konumda olup Gazi iş merkezindedir.Gazi iş merkezi Maltepe pazarı ve Maya göz Hastanesi’nin bitişiğinde bulunmaktadır.Özel araç ve toplu taşıma ile ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Özel araçla gelmek isteyenler için ofisin bitişiğinde 2 adet otopark mevcuttur artı metroyla toplu taşıma ile gelmek isteyenler için Demirtepe Metro istasyonundan Gazi işmerkezi 550 metre yürüyerek ulaşılabilecek durumda.Sıhhıye Metro istasyonuna uzaklığımız ise 900 metre orasıda yürüme mesafesindedir.

Ankara Pedagog Adresi

Ankara Pedagog

Ankara'da toplu taşıma kullanarak Kızılay'dan Çankaya Gazi İş Merkezi'ne gitmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Kızılay'da bulunan Ankara Metrosu istasyonuna gitmeniz gerekiyor. Bunun için, istasyonu bulmak için tabelaları takip edebilirsiniz.

 2. Kızılay istasyonunda bulunan M2 hattına binebilirsiniz. Bu hat, Kızılay ile Çayyolu arasında çalışmaktadır.

 3. Gazi İş Merkezi'ne en yakın metro istasyonu olan Beytepe istasyonunda inmelisiniz.

 4. Beytepe istasyonundan çıktıktan sonra, Gazi Üniversitesi yönünde yürümeye devam edin. İş merkezi, Gazi Üniversitesi kampüsüne çok yakın bir konumdadır.

Alternatif olarak, Çankaya Gazi İş Merkezi'ne otobüsle de gidebilirsiniz. Kızılay'da bulunan AŞTİ otobüs terminalinden 541, 540 veya 585 numaralı otobüslere binerek Gazi Üniversitesi Kampüsü yakınındaki Çankaya Gazi İş Merkezi durağında inebilirsiniz.

Kızılay'dan Yürüyerek yada toplu taşıma ile Gazi iş merkezinde Pedagog Okan Bal‘a 1-5 dakika arasında ulaşabilirsiniz.

Özel Aracınız yada Taksi ile Gazi iş Merkezi’ne ulaşmamız ortalama Kızılay'da bulunduğunuz konuma bağlı olarak 1-5 dakika sürmektedir 1-5 dakika içerisinde Kızılay'dan çıktığınız zaman gazi iş merkezi’nde Sinerji Danışmanlık Pedagog Okan Bal‘a ulaşabilirsiniz

Kızılay'dan Özel aracınızla Ankara Pedagog Ulaşmak için Maps Bu konuma tıklayarak gelebilirsiniz.

..

Uzm. Psk. Dan. Okan BAL

Uzman Psikolojik Danışman Okan Bal

Uzm. Psk. Dan. Okan BAL 1984 yılında Mersinin Anamur ilçesinde doğdu. Bozyazı Anadolu lisesinden mezun olduktan sonra 2003 yılında Çukurova Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümüne başladı. 2007 Yılında mezun olduktan sonra çalışma hayatına başlamıştır. 2010 Yılında Gaziantep Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümü Yüksek Lisansına Başladı. 2012 Yılında mezun olduktan sonra Uzmanlık Unvanını almıştır. Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifikası, Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası, Oyun Terapisi ve Wisc-r Zeka Testi Sertifikalarına Sahiptir. Ayrıca çocuk gelişimi ve çocuk psikolojisi, çocuk değerlendirme testleri, ergenlik ve ergenlik psikolojisi, anne baba eğitimi vermektedir. Öfke ve stres yönetimi, Sınav kaygısı, etkili iletişim, yeni test teknikleri, stres depresyon ve kaygı, okul uyum sorunları, kadına yönelik şiddet ve çözümleri vb. Konularında da eğitimlere katılmıştır.

Okan Bal ALDIĞI EĞİTİMLER

 1. Krize Müdahale-Psikolojik İlk Yardım Eğitimi,

 2. Bilişsel-Davranışçı Terapi Eğitimi,

 3. Çocuk Gelişimi ve Çocuk Psikolojisi,

 4. Rehberlikte Aile Müdahaleleri,

 5. Ergenlik ve Ergenlik Psikolojisi,

 6. Aile Danışmanlığı Sertifika Programı,

 7. Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu

 8. Okullarda İntihar Davranışının Önlenmesi Eğitimi,

 9. Kadına Yönelik Şiddet ve Çözümleri Eğitimi.

 10. Sınav Kaygısı ve Sınav Kaygısına Bilişsel Müdahaleler

 11. Etkili İletişim ve Yeni Ortamlarda Ben Eğitimi

 12. Diksiyon Eğitimi,

 13. Yeni Test Teknikleri Eğitimi,

Danışanlarımızın yazdığı Pedagog yorumlarına bakabilirsiniz.

Kızılay pedagog

Ankara Kızılay pedagog YOL TARİFİ


0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page