top of page

Kızılcahamam Pedagog

Kızılcahamam Pedagog

Kızılcahamam’dan arayan soran pedagog arayıp ulaşmak isteyen tanıdıklar ya da tanıdıkları vasıtasıyla duymuş olan danışanlarımız arayıp sormaktadır.Ofisinize nasıl gelebiliriz ulaşım nasıl diye sorular gelmektedir.Arayan danışanlara cevap olması adına böyle bir sayfa hazırlayalım dedik. Ankara Pedagog tavsiyesi veren dostlara teşekkürler.

Pedagog Okan Bal

Pedagog Okan Bal

Ofisiniz merkezi konumda olup Gazi iş merkezindedir.Gazi iş merkezi Maltepe pazarı ve Maya göz Hastanesi’nin bitişiğinde bulunmaktadır.Özel araç ve toplu taşıma ile ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Özel araçla gelmek isteyenler için ofisin bitişiğinde 2 adet otopark mevcuttur artı metroyla toplu taşıma ile gelmek isteyenler için Demirtepe Metro istasyonundan Gazi işmerkezi 550 metre yürüyerek ulaşılabilecek durumda.Sıhhıye Metro istasyonuna uzaklığımız ise 900 metre orasıda yürüme mesafesindedir.

Ankara Pedagog Adresi

Ankara Pedagog

Kızılcahamam'dan Çankaya Gazi İş Merkezi Pedagog Okan Bal'a toplu taşıma kullanarak ulaşabilirsiniz. İş Merkezi, Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer almaktadır.

Aşağıdaki yönergeleri izleyebilirsiniz:

 1. Kızılcahamam'dan Ankara'ya gelen bir otobüs veya tren alın.

 2. Ankara'ya ulaştıktan sonra, Kızılay'a gitmek için Ankara Metrosu'nu kullanabilirsiniz. Eğer Metroyu kullanmak istemiyorsanız, Kızılay'a taksi veya dolmuş da bulabilirsiniz.

 3. Kızılay Metro İstasyonu'ndan M2 metro hattına binin ve AKM (Atatürk Kültür Merkezi) istasyonunda inin.

 4. AKM'den çıktıktan sonra, Güvenpark yönüne doğru yürüyün ve Atatürk Bulvarı'nı takip edin.

 5. Yürüyerek veya toplu taşıma araçları kullanarak Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi durağına gidin.

 6. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi durağından Çankaya Gazi İş Merkezi Pedagog Okan Bal'a yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Kızılcahamam’dan Yürüyerek yada toplu taşıma ile Gazi iş merkezinde Pedagog Okan Bal‘a 1 Saat civarında ulaşabilirsiniz.

Özel Aracınız yada Taksi ile Gazi iş Merkezi’ne ulaşmamız ortalama Kızılcahamam’dan bulunduğunuz konuma bağlı olarak 80 Km civarındadır 1 Saat içerisinde Kızılcahamam’dan çıktığınız zaman gazi iş merkezi’nde Sinerji Danışmanlık Pedagog Okan Bal‘a ulaşabilirsiniz

Kızılcahamam’dan Özel aracınızla Ankara Pedagog Ulaşmak için Maps Bu konuma tıklayarak gelebilirsiniz.

..

Uzm. Psk. Dan. Okan BAL

Uzman Psikolojik Danışman Okan Bal

Uzm. Psk. Dan. Okan BAL 1984 yılında Mersinin Anamur ilçesinde doğdu. Bozyazı Anadolu lisesinden mezun olduktan sonra 2003 yılında Çukurova Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümüne başladı. 2007 Yılında mezun olduktan sonra çalışma hayatına başlamıştır. 2010 Yılında Gaziantep Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümü Yüksek Lisansına Başladı. 2012 Yılında mezun olduktan sonra Uzmanlık Unvanını almıştır. Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifikası, Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası, Oyun Terapisi ve Wisc-r Zeka Testi Sertifikalarına Sahiptir. Ayrıca çocuk gelişimi ve çocuk psikolojisi, çocuk değerlendirme testleri, ergenlik ve ergenlik psikolojisi, anne baba eğitimi vermektedir. Öfke ve stres yönetimi, Sınav kaygısı, etkili iletişim, yeni test teknikleri, stres depresyon ve kaygı, okul uyum sorunları, kadına yönelik şiddet ve çözümleri vb. Konularında da eğitimlere katılmıştır.

Okan Bal ALDIĞI EĞİTİMLER

 1. Krize Müdahale-Psikolojik İlk Yardım Eğitimi,

 2. Bilişsel-Davranışçı Terapi Eğitimi,

 3. Çocuk Gelişimi ve Çocuk Psikolojisi,

 4. Rehberlikte Aile Müdahaleleri,

 5. Ergenlik ve Ergenlik Psikolojisi,

 6. Aile Danışmanlığı Sertifika Programı,

 7. Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu

 8. Okullarda İntihar Davranışının Önlenmesi Eğitimi,

 9. Kadına Yönelik Şiddet ve Çözümleri Eğitimi.

 10. Sınav Kaygısı ve Sınav Kaygısına Bilişsel Müdahaleler

 11. Etkili İletişim ve Yeni Ortamlarda Ben Eğitimi

 12. Diksiyon Eğitimi,

 13. Yeni Test Teknikleri Eğitimi,

Danışanlarımızın yazdığı Pedagog yorumlarına bakabilirsiniz.

Kızılcahamam pedagog

Ankara Kızılcahamam pedagog YOL TARİFİ


0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page