top of page

Nallıhan Pedagog

Nallıhan Pedagog

Nallıhan’dan arayan soran pedagog arayıp ulaşmak isteyen tanıdıklar ya da tanıdıkları vasıtasıyla duymuş olan danışanlarımız arayıp sormaktadır.Ofisinize nasıl gelebiliriz ulaşım nasıl diye sorular gelmektedir.Arayan danışanlara cevap olması adına böyle bir sayfa hazırlayalım dedik. Ankara Pedagog tavsiyesi veren dostlara teşekkürler.

Pedagog Okan Bal

Pedagog Okan Bal

Ofisiniz merkezi konumda olup Gazi iş merkezindedir.Gazi iş merkezi Maltepe pazarı ve Maya göz Hastanesi’nin bitişiğinde bulunmaktadır.Özel araç ve toplu taşıma ile ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Özel araçla gelmek isteyenler için ofisin bitişiğinde 2 adet otopark mevcuttur artı metroyla toplu taşıma ile gelmek isteyenler için Demirtepe Metro istasyonundan Gazi işmerkezi 550 metre yürüyerek ulaşılabilecek durumda.Sıhhıye Metro istasyonuna uzaklığımız ise 900 metre orasıda yürüme mesafesindedir.

Ankara Pedagog Adresi

Ankara Pedagog

Ankara’da ulaşım için birkaç seçeneğiniz var. Aşağıdaki yönergeleri takip ederek Nallıhan'dan Çankaya Gazi İş Merkezi Pedagog Okan Bal’a gidebilirsiniz:

 1. Nallıhan'dan Ankara'ya seyahat edin. Ankara'ya otobüs, tren veya özel aracınızla gelebilirsiniz. En uygun seyahat seçeneğini tercih ederek Ankara'ya ulaşabilirsiniz.

 2. Ankara'ya vardıktan sonra, toplu taşıma araçları veya taksi gibi farklı ulaşım seçeneklerini kullanarak Çankaya Gazi İş Merkezi Pedagog Okan Bal’a gitmek için hareket edebilirsiniz.

 3. Ankara'da, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerindeki Kızılay Meydanı'ndan kalkan "Gazi Mustafa Kemal Bulvarı - 297 numaralı" otobüsüne binin.

 4. "Gazi Mustafa Kemal Bulvarı - 297 numaralı" otobüsüne binerek, "Gazi Üniversitesi Kampüsü - İnşaat Fakültesi" durağında inin.

 5. "Gazi Üniversitesi Kampüsü - İnşaat Fakültesi" durağından, yürüyerek Gazi İş Merkezi Pedagog Okan Bal’a ulaşabilirsiniz.

 6. Bu tarif, yolculuğunuzun farklı bir saatte yapılması veya toplu taşıma araçlarında değişiklik olması durumunda değişebilir. Bu nedenle, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin resmi web sitesi veya mobil uygulamaları gibi kaynaklardan güncel toplu taşıma saatlerini kontrol etmeniz önerilir.

Altındağ’dan Gazi işmerkezi Pedagog Okan Bal‘a 2 Saat içinde ulaşabilirsiniz.

Gazi iş Merkezi’ne ulaşmamız ortalama bulunduğunuz konuma göre 160 km uzaklıktadır. 2 Saat içerisinde Altındağ’dan çıktığınız zaman gazi iş merkezi’nde Sinerji Danışmanlık Pedagog Okan Bal‘a ulaşabilirsiniz

Altındağ’dan Özel aracınızla Ankara Pedagog Ulaşmak için Maps Bu konuma tıklayarak gelebilirsiniz.

..

Uzm. Psk. Dan. Okan BAL

Uzman Psikolojik Danışman Okan Bal

Uzm. Psk. Dan. Okan BAL 1984 yılında Mersinin Anamur ilçesinde doğdu. Bozyazı Anadolu lisesinden mezun olduktan sonra 2003 yılında Çukurova Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümüne başladı. 2007 Yılında mezun olduktan sonra çalışma hayatına başlamıştır. 2010 Yılında Gaziantep Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümü Yüksek Lisansına Başladı. 2012 Yılında mezun olduktan sonra Uzmanlık Unvanını almıştır. Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifikası, Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası, Oyun Terapisi ve Wisc-r Zeka Testi Sertifikalarına Sahiptir. Ayrıca çocuk gelişimi ve çocuk psikolojisi, çocuk değerlendirme testleri, ergenlik ve ergenlik psikolojisi, anne baba eğitimi vermektedir. Öfke ve stres yönetimi, Sınav kaygısı, etkili iletişim, yeni test teknikleri, stres depresyon ve kaygı, okul uyum sorunları, kadına yönelik şiddet ve çözümleri vb. Konularında da eğitimlere katılmıştır.

Okan Bal ALDIĞI EĞİTİMLER

 1. Krize Müdahale-Psikolojik İlk Yardım Eğitimi,

 2. Bilişsel-Davranışçı Terapi Eğitimi,

 3. Çocuk Gelişimi ve Çocuk Psikolojisi,

 4. Rehberlikte Aile Müdahaleleri,

 5. Ergenlik ve Ergenlik Psikolojisi,

 6. Aile Danışmanlığı Sertifika Programı,

 7. Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu

 8. Okullarda İntihar Davranışının Önlenmesi Eğitimi,

 9. Kadına Yönelik Şiddet ve Çözümleri Eğitimi.

 10. Sınav Kaygısı ve Sınav Kaygısına Bilişsel Müdahaleler

 11. Etkili İletişim ve Yeni Ortamlarda Ben Eğitimi

 12. Diksiyon Eğitimi,

 13. Yeni Test Teknikleri Eğitimi,

Danışanlarımızın yazdığı Pedagog yorumlarına bakabilirsiniz.

Nallıhan pedagog

Ankara Nallıhan pedagog YOL TARİFİ


0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page