top of page

Pursaklar Pedagog

Pursaklar Pedagog

Pursaklar'dan arayan soran pedagog arayıp ulaşmak isteyen tanıdıklar ya da tanıdıkları vasıtasıyla duymuş olan danışanlarımız arayıp sormaktadır.Ofisinize nasıl gelebiliriz ulaşım nasıl diye sorular gelmektedir.Arayan danışanlara cevap olması adına böyle bir sayfa hazırlayalım dedik. Ankara Pedagog tavsiyesi veren dostlara teşekkürler.

Pedagog Okan Bal

Pedagog Okan Bal

Ofisiniz merkezi konumda olup Gazi iş merkezindedir.Gazi iş merkezi Maltepe pazarı ve Maya göz Hastanesi’nin bitişiğinde bulunmaktadır.Özel araç ve toplu taşıma ile ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Özel araçla gelmek isteyenler için ofisin bitişiğinde 2 adet otopark mevcuttur artı metroyla toplu taşıma ile gelmek isteyenler için Demirtepe Metro istasyonundan Gazi işmerkezi 550 metre yürüyerek ulaşılabilecek durumda.Sıhhıye Metro istasyonuna uzaklığımız ise 900 metre orasıda yürüme mesafesindedir.

Ankara Pedagog Adresi

Ankara Pedagog

Ankara Pursaklar'dan Çankaya Gazi İş Merkezi Pedagog Okan Bal'a ulaşmanın birkaç farklı yolu bulunmaktadır. İşte size birkaç seçenek:

 1. Toplu taşıma kullanarak: Pursaklar'dan Kızılay'a kadar gelen 530 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Kızılay'dan Gazi İş Merkezi Pedagog Okan Bal'a gitmek içinse 153, 182, 183 veya 186 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Ayrıca Kızılay'dan metro ile Çayyolu istikametinde giderek MTA Kızılay istasyonunda inip oradan Gazi İş Merkezi Pedagog Okan Bal'a yürüyerek ulaşabilirsiniz.

 2. Taksi veya özel araç kullanarak: Pursaklar'dan Gazi İş Merkezi Pedagog Okan Bal'a taksi veya özel araç ile yaklaşık 20-30 dakikada ulaşabilirsiniz. Ancak, trafiğe ve yoğunluğa bağlı olarak bu süre değişebilir.

 3. Bisiklet veya yürüyerek: Eğer spor yapmak isterseniz, Pursaklar'dan Gazi İş Merkezi Pedagog Okan Bal'a bisiklet veya yürüyerek de ulaşabilirsiniz. Bu seçenekler, trafik ve ulaşım ücreti gibi faktörlerden bağımsız olarak size maliyeti minimum seçeneklerdir.

Pursaklar'dan Gazi işmerkezi Pedagog Okan Bal‘a 15-16 dakika içinde ulaşabilirsiniz.

Gazi iş Merkezi’ne ulaşmamız ortalama bulunduğunuz konuma göre 16 km uzaklıktadır. 16 dakika içerisinde Pursaklar'dan çıktığınız zaman gazi iş merkezi’nde Sinerji Danışmanlık Pedagog Okan Bal‘a ulaşabilirsiniz

Pursaklar'dan Özel aracınızla Ankara Pedagog Ulaşmak için Maps Bu konuma tıklayarak gelebilirsiniz.

..

Uzm. Psk. Dan. Okan BAL

Uzman Psikolojik Danışman Okan Bal

Uzm. Psk. Dan. Okan BAL 1984 yılında Mersinin Anamur ilçesinde doğdu. Bozyazı Anadolu lisesinden mezun olduktan sonra 2003 yılında Çukurova Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümüne başladı. 2007 Yılında mezun olduktan sonra çalışma hayatına başlamıştır. 2010 Yılında Gaziantep Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümü Yüksek Lisansına Başladı. 2012 Yılında mezun olduktan sonra Uzmanlık Unvanını almıştır. Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifikası, Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası, Oyun Terapisi ve Wisc-r Zeka Testi Sertifikalarına Sahiptir. Ayrıca çocuk gelişimi ve çocuk psikolojisi, çocuk değerlendirme testleri, ergenlik ve ergenlik psikolojisi, anne baba eğitimi vermektedir. Öfke ve stres yönetimi, Sınav kaygısı, etkili iletişim, yeni test teknikleri, stres depresyon ve kaygı, okul uyum sorunları, kadına yönelik şiddet ve çözümleri vb. Konularında da eğitimlere katılmıştır.

Okan Bal ALDIĞI EĞİTİMLER

 1. Krize Müdahale-Psikolojik İlk Yardım Eğitimi,

 2. Bilişsel-Davranışçı Terapi Eğitimi,

 3. Çocuk Gelişimi ve Çocuk Psikolojisi,

 4. Rehberlikte Aile Müdahaleleri,

 5. Ergenlik ve Ergenlik Psikolojisi,

 6. Aile Danışmanlığı Sertifika Programı,

 7. Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu

 8. Okullarda İntihar Davranışının Önlenmesi Eğitimi,

 9. Kadına Yönelik Şiddet ve Çözümleri Eğitimi.

 10. Sınav Kaygısı ve Sınav Kaygısına Bilişsel Müdahaleler

 11. Etkili İletişim ve Yeni Ortamlarda Ben Eğitimi

 12. Diksiyon Eğitimi,

 13. Yeni Test Teknikleri Eğitimi,

Danışanlarımızın yazdığı Pedagog yorumlarına bakabilirsiniz.

Pursaklar pedagog

Ankara Pursaklar pedagog YOL TARİFİ


0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page